ET
Ilja Golomb
PULMAISA · PEOJUHT · JÕULUVANA
menu
arrow_back_ios
arrow_back_ios
ET RU

TUTVUSTUS


“Usun, et ainult ühiselt pingutades saab korraldada meeldejäävaid ja unustatumaid pulmi, mida on suur rõõm hiljem nii noorpaaril kui ka külalistel elu lõpuni meenutada.”

Pulmaisa, päeva-/õhtujuhi ja jõuluvana tegevust alustasin aastal 2003 ning seda tööd suudan läbi viia eesti kui ka vene keeles. Eriti populaarsed on minu graafikus kakskeelsed üritused, sest sujuv üleminek ühelt keelelt teisele ei valmista mulle olulist raskust.

Aastal 2009 lõpetasin TÜ Narva kolledži, erialaks oli noorsootöö ja KOV korraldus. Pärast seda olen töötanud kolm aastat noortekeskuse juhina ja Põhja-Tallinna Valitsuse kultuuri- ja noorsootöö peaspetsialistina. Tänaseks oman kolmanda taseme noorsootöötaja kutsestandardit ning läbitud on ka suur hulk erinevaid koolitusi. Enne ülikooli õppisin veel 11 aastat klaverit, millest seitse aastat möödusid Rakvere muusikakoolis ning järgmised neli G.Otsa nim. muusikakoolis. Erialadeks olid klaver ja helilooming.


Pulmade kohapealt on esikohal mul koostöö ja ühine pingutamine pulma korraldamise ja läbiviimise osas noorpaariga. Usun, et ainult ühiselt pingutades saab korraldada meeldejäävaid ja unustatumaid pulmi, mida on suur rõõm hiljem nii noorpaaril kui ka külalistel elu lõpuni meenutada. Muude ürituste osas ootan samuti aktiivset tegutsemist nii korraldajatelt kui ka kliendilt, sest just meeskonnana tegutsedes ja üksteist toetades saavutame me parimaid tulemusi.

Ise elan Rakveres, kuid liigun pulmaisana ja peojuhina üle terve Eesti!

etEstonian